Bezpłatny webinar

z projektowania interfejsów

Chcesz zostać UX/UI Designerem i nauczyć się projektowania interfejsów? Zaprojektuj razem z nami widok aplikacji mobilnej.

Zapisz się na webinar

NA ŻYWO

Czwartek, 06.07.2023, godzina 18:00

ImageImage

DLA KOGO?

Praktyka czyni mistrza! Nie inaczej jest w nauce projektowania UX/UI, dlatego zapraszamy Cię na wspólne projektowanie interfejsów podczas naszego webinaru!


Podczas 2 godzinnego webinaru zaprojektujemy widok aplikacji mobilnej, wykorzystując podstawową wiedzę z Figmy. To doskonała okazja, aby poćwiczyć i usystematyzować swoją wiedzę.


Czwartek, 06.07.2023, godzina 18:00


Zapisy są darmowe. Link do wydarzenia otrzymasz w dniu webinaru.

Image
Zapisz się na webinar

Prowadzący

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych. W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej. Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

GRZEGORZ GOŁĘBIEWSKI

infoShare Academy

Zgłoś się na webinar

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.