BEZPŁATNY WEBINAR

DZIEWCZYNY
NA KLAWIATURY!

Myślisz, że IT nie jest dla Ciebie? Do tej pory pracowałaś w zupełnie innej branży? Chcesz coś zmienić, ale trochę się boisz?


W takim razie ten webinar jest dla Ciebie! Emilia Jasnoch pracowała w branży chłodniczej. Ze względu na przeprowadzkę zrobiła sobie rok przerwy, a później… już nie chciała wracać do starych zadań. Skończyła bootcamp UX Designer w infoShare Academy i dziś zajmuje się projektowaniem UX w firmie technologicznej.

Kiedy?

21 września 2022 | Środa
godzina 18:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla wszystkich dziewczyn, które myślą o IT, ale trochę się boją

Środa, 21.09.2022, godzina 18:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dlaczego kobiety powinny zainteresować się IT?

W IT panuje zupełnie inna kultura pracy – dobre wynagrodzenie, work-life balance, poszanowanie czasu prywatnego i rozbudowane benefity dla pracowników, a przede wszystkim pewna i stała praca w jednej z najbardziej przyszłościowych branż.


Nie musisz od razu programować – w tak szerokiej branży poradzisz sobie nawet bez umiejętności kodowania!

Zawodowo zajmowała się logistyką i jej zadaniami było m.in. zamawianie elementów do budowy instalacji chłodniczych. Po wyprowadzce z Trójmiasta i rocznej przerwie zawodowej w jej głowie pojawiła się myśl “A może by tak całkowicie zmienić branżę?”. Jak pomyślała, tak zrobiła - po researchu w sieci wybrała bootcamp UX Designer w infoShare Academy. 7 miesięcy nauki wystarczyło, żeby jej życie zawodowe nabrało kolorów!

Absolwentka bootcampu UX Designer

EMILIA JASNOCH

GOŚCIE

PROWADZĄCA

Doradca kariery w infoShare Academy, a prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. Na co dzień zajmuje się wspieraniem kursantów w doskonaleniu ich CV, profili na LinkedInie, prowadzi próbne rozmowy rekrutacyjne i łączy ich z potencjalnymi pracodawcami. Pomaga merytorycznie, motywuje, a w gorszych chwilach podnosi na duchu.

Doradca kariery w infoShare Academy

AGNIESZKA MARUSIAK

Zapisz się za darmo

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

(+48) 508 890 170