Aplikacje mobilne tworzone w technologiach frontendowych? To proste! Wpadnij na webinar i zobacz, dlaczego warto zacząć naukę programowania od frontendu!

16 czerwca 2021 | godzina 18:00

Frontend na start

Zapisz się za darmo:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Zapisz się na webinar:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Frontend na start - zacznij naukę programowania!

Frontend jest świetny na start przygody z branżą IT. Szybko możesz zobaczyć efekty swojej nauki co motywuje do rozwoju. Wpadnij na nasz webinar i zobacz jak stworzyć aplikację mobilną przy użyciu technologi frontendowych. Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć naukę programowania, to ten webinar jest dla Ciebie!

  • Dlaczego frontend jest świetny na początek nauki programowania?
  • Jak tworzyć aplikacje mobilne na iOS i Android przy pomocy technologii
    frontendowych (React Native)?
  • Co musisz umieć i od czego zacząć swoją przygodę z programowaniem?
  • Jak nauczyć się frontendu za darmo?
  • Stworzymy aplikację mobilną [LIVE CODING]

Webinar jest dla osób początkujących, stojących przed wyborem pierwszej technologii do nauki. Celem jest demonstracja możliwości frontendu oraz pokazanie przykładowych ścieżek nauki.

Prowadzący:

GRZEGORZ GOŁĘBIEWSKI

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako UX Designer.

infoShare Academy

NEWSLETTER FRONTEND

Dołącz do naszego specjalnego newslettera dla osób, które chcą wejść do branży jako Frontend Developer. Dowiesz się więcej o projektowaniu doświadczeń użytkownika oraz o programowaniu jak i o samej branży IT.

ORGANIZATOR

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.