BEZPŁATNY WEBINAR

Success story absolwenta infoShare Academy.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dostałem pracę po Bootcampie C#

Nic tak nie mówi o skuteczności kształcenia jak historie zadowolonych absolwentów. Na bezpłatnym webinarze poświęconym technologii C# poznasz historię Krystiana, jednego z absolwentów bootcampu w infoShare Academy, który z powodzeniem ukończył u nas kurs, dostał staż w Aspire Systems (partnera naszego bootcampu), a obecnie jest już stałym, pełnoetatowym pracownikiem.


Da się? Oczywiście, że się da!

Zapisz się na webinar i poznaj historię Krystiana oraz dowiedz się więcej o technologii C# i bootcampie w infoShare Academy.

Krystian Schroeder

Junior Software Developer w Aspire Systems

Full-stack Developer w PwC

Wojciech Olszewski

Kiedy?

25 października 2022
godzina 18:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla osób myślących o wejściu

do IT

IconIconIcon

Wtorek, 25.10.2022, godzina 18:00

Dowiesz się, że warto zapisać się na bootcamp w infoShare Academy

Nasz webinar nie ma na celu nawijania makaronu na uszy. Przybliży Ci on prawdziwą historię jednego z naszych absolwentów.


Krystian Schroeder opowie o swoich wrażeniach z nauki w infoShare Academy oraz pracy w Aspire Systems.


Z kolei nasz trener - Wojtek Olszewski - opowie o technologii C#, jakie ma zastosowania i dlaczego warto nauczyć się tego wszechstronnego języka programowania.


Całość poprowadzi Andrzej Kiesz, CEO infoShare Academy, który opowie o naszej szkole programowania. W trakcie webinaru i po zakończeniu prelekcji będzie możliwość zadawania pytań, na które prowadzący chętnie odpowiedzą.


Nie przegap tego!

Junior Software Developer w Aspire Systems

Krystian Schroeder

GOŚCIE

Absolwent bootcampu C#/.Net w infoShare Academy. Aktualnie szczęśliwy Junior Software Developer w Aspire Systems. Pracuje w technologiach .Net i Angular. Interesuje się koszykówką, piłką nożną i szeroko pojętym rozwojem osobistym.

Programista z bogatym doświadczeniem, pasjonat .Net ale frontendu się nie boi. Najlepiej czuje się jako full stack, gdyż ma wtedy kontrolę nad całym systemem. Uważa, że testy automatyczne to świetna sprawa, jako że pozwalają mu one spać spokojnie i wdrażać aplikacje nawet w piątek. Od lat dzieli się swoją wiedzą z osobami pragnącymi wejść do świata IT. Kiedy chce odpocząć od komputera, udaje się do garażu by trochę pomajsterkować.

Wojciech Olszewski

Full-stack Developer w PwC

PROWADZĄCY

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

CEO infoShare Academy

Andrzej Kiesz

Zapisz się za darmo

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

(+48) 508 890 170