BEZPŁATNY WEBINAR

Analiza danych w Pythonie pod lupą. Dowiedz się, jak zautomatyzować procesy analityczne i podnieść swoją wartość na rynku pracy.

Jak wejść na wyższy poziom w pracy z danymi?

Kiedy?

2 października 2023
godzina 17:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla osób, które pracują z danymi, analizują, wizualizują, raportują i tworzą rekomendacje!

IconIconIcon

Poniedziałek, 02.10.2023, godzina 17:00

Analiza danych w Pythonie - Jak wejść na wyższy poziom w pracy z danymi?

Dane są walutą XXI wieku. Inaczej pracuje się z danymi finansowymi, jeszcze inaczej ze sprzedażowo-marketingowymi, geograficznymi czy społecznodemograficznymi. Znajomość Pythona otwiera drzwi do nowych możliwości rozwoju i usprawnień pracy nie tylko związanej z analizą danych. Na webinarze dowiesz się m.in.:

  • jakie są konkretne zastosowania Pythona w analizie danych,
  • jakie narzędzia najlepiej wspierają pracę z danymi,
  • jak wygląda kurs z Analizy Danych w Pythonie i jakich umiejętności potrzebujesz przed kursem.

Webinar

W życiu zawodowym kieruje się zasadą Data Driven People Oriented, czyli twarde dane to podstawa, ale najważniejsi są ludzie. Fascynacja danymi towarzyszy mu od studiów. Swoją zawodową przygodę zaczynał w NGOsach, następnie przez wiele lat działał w sektorze kultury. Obecnie pracuje jako Project Manager w branży IT. Prywatnie fan spacerów po lesie, twórczości Damona Albarna i klasycznych powieści SF.

Grzegorz Labuda

Project Manager at infoShare Academy, Data Storyteller

Image

PROWADZĄCY

Od 5 lat w digital marketingu, od dziecka zafascynowana Social Mediami. Niesamowicie kreatywna, energiczna i zawsze uśmiechnięta. Tworzenie kontentu łączy z solidną analizą danych i wyciąganiem z nich wartościowych wniosków. Dzięki temu może lepiej zrozumieć potrzeby klientów i do nich dotrzeć, a co za tym idzie sprawniej podejmować wszelkie decyzje biznesowe. Prywatnie wyluzowana mama, miłośniczka jesieni, kin studyjnych i zdjęć robionych aparatem analogowym. Jej ulubiony napój to pumpkin spice latte.

infoShare Academy

Sandra Szyszko

Image

Zapisz się za darmo

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez osiem lat wykształciliśmy niemal 5500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

(+48) 508 890 170