Bezpłatne warsztaty

z projektowania UI

Dowiedz się więcej

Chcesz zostać UX lub UI Designerem i nauczyć się projektowania interfejsów? Zobacz, jak wygląda lekcja na kursie i przyjdź na zamknięte warsztaty z UI.

Piątek, 24.02.2023, godzina 18:00

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona i decyduje kolejność prawidłowego rozwiązania zadania.

Dla kogo?

Podczas warsztatów nauczysz się korzystać z komponentów w Figmie i zrobisz swój pierwszy mini system z wykorzystaniem wariantów i component properties.


Zajęcia będą miały charakter interaktywny - będzie możliwość zadawania pytań podczas Q&A.


Zajęcia są przeznaczone dla osób, które znają podstawy Figmy (możesz je poznać na naszym bezpłatnym kursie - lekcje otrzymasz w potwierdzeniu zapisu).

Zgłoś się na warsztaty

Warsztaty potrwają ok. 2h i odbędą się na platformie Zoom.

Prowadzący

Grzegorz Gołębiewski

infoShare Academy

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych. W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej. Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

Zgłoś się na warsztaty