Najbliższe wydarzenie:

Prowadzący:

Tomasz Lisowski

Gdzie jest wykorzystywana? Jak napisać swój pierwszy program? Czy to w ogóle coś dla mnie? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w trakcie darmowego szkolenia "Programuj na 100czni". Poznasz podstawy składni języka Java i razem napiszemy trochę kodu.

Czym jest Java i dlaczego warto się jej uczyć?

Image
Icon

14 września 2023 (Czwartek)

Icon

Start 18:00

Icon

100cznia, ul. Popiełuszki 5, Gdańsk

Programuj na 100czni to cykl spotkań dla programistów, początkujących developerów i osób, które dopiero chcą przejść na programistyczną stronę mocy. Tematyka szeroka jak dyskusja, czy iPhone jest lepszy od Samsunga. Doświadczeni developerzy i inni specjaliści z branży IT wprowadzą Cię w zakamarki swojej roboty, pokażą narzędzia i sprzedadzą skuteczne tipy. A to wszystko za darmo i w przyjemnej, stoczniowej atmosferze!

Programuj na 100czni edycja 2 - Python

Nadchodzące spotkania

Kolejne wydarzenia:

Prowadzący: Tomasz Lisowski

14 Września 2023 | Czwartek - Java

Icon
Zapisz się

Gdzie jest wykorzystywana? Jak napisać swój pierwszy program?Czy to w ogóle coś dla mnie?Na te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w trakcie darmowego szkolenia "Programuj na 100czni". Poza moim gadaniem poznacie też podstawy składni języka Java i napiszemy razem trochę kodu.

Warsztaty z projektowania UI w Figmie

Wydarzenie odbyło się: 11 maja 2022 | Czwartek

Najtrudniej jest zacząć, więc na warsztatach podejmiemy to wyzwanie! Wspólnie zaplanujemy i stworzymy projekt aplikacji mobilnej, którą będzie można rozwinąć i umieścić w swoim portfolio. Zahaczymy o podstawy Figmy, projektowania interfejsów i poznamy proces projektowy, który pomoże nam sprawnie stworzyć pierwsze widoki

Prowadzący: Grzegorz Gołębiewski

Zakończone wydarzenia

Patrzysz na kod i zastanawiasz się jak to możliwe, że to wszystko działa? A może myślisz, że nigdy tego nie zrozumiesz? Przekonaj się na naszych warsztatach, że możesz napisać pierwszą linijkę kodu i stworzyć prostą stronę internetową zaczynając od zera. Zaczniemy od samego początku, czyli powiemy sobie, jak to się dzieje, że te dziwne znaczki, zamieniają się w coś, co możemy zobaczyć i kliknąć. Poznasz podstawy HTML i CSS oraz rozpoczniesz swoją przygodę z Frontendem.

Prowadzący: Grzegorz Gołębiewski

15 czerwca 2023 | Czwartek

start 18:00

Tworzymy swoją pierwszą stronę internetową

  • Współczesne podejście do tworzenia aplikacji webowych
  • Architektura aplikacji webowej
  • Jednostkowo czy end to end - czyli jak testować aplikacje webowe?
  • Live coding - tworzenie aplikacji webowej w Pythonie z Django + DRF
  • Odpowiedzi na Wasze pytania

Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak pisać i testować aplikacje webowe z wykorzystaniem Pythona, Django oraz Django Rest Framework. Dowiesz się również na jakie aspekty zwrócić uwagę podczas pracy nad Twoimi projektami. Oprócz tego w programie:

Prowadzący: Mikołaj Lewandowski

Jak pisać i testować aplikacje webowe w Pythonie z Django i DRF?

13 lipca 2023 | Czwartek

start 18:00

Warsztat poruszy 4 najważniejsze kwestie przekazów wizualnych i odpowie na pytanie, dlaczego niektóre produkty cyfrowe są intuicyjne a inne sprawiają trudności oraz co zrobić, żeby strony internetowe, aplikacje etc. były łatwiejsze w obsłudze.

10 sierpnia 2023 | Czwartek

start 18:00

Magdalena Therkildsen

4 filary dobrego UX Design

Relacja z wydarzeń Programuj na 100czni!

Zanurzenie w Scrum

Prowadzący: Wojtek Makurat | Agile Coach

Wydarzenie odbyło się: 23 czerwca 2022 | Czwartek

Prowadzący: Krzysztof Bork-Ceszlak | AI Team Leader w Lufthansa Systems

Przetwarzanie obrazów w języku Python z wykorzystaniem Google Colab

Wydarzenie odbyło się: 21 lipca 2022 | Czwartek

Grzegorz Gołębiewski

infoShare Academy

Wojtek Makurat

Agile Coach

Prelegenci

Mikołaj Lewandowski

Expert Python Developer w STX Next

Tomasz Lisowski

Development Consultant w Endava

Organizatorzy

Jedna z największych akademii IT w Polsce, która uczy programowania od podstaw lub podnosi kompetencje developerów i ułatwia znalezienie pracy w branży. Przez sześć lat wykształciła ponad 3000 absolwentów. Kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku.

100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.

© Copyright 2023 infoShare Academy