BEZPŁATNY WEBINAR

Pierwszy krok do IT

Chcesz wejść do IT, ale potrzebujesz upewnienia, że ta droga jest dla Ciebie? Wpadnij na bezpłatny webinar z absolwentami infoShare Academy, którzy zmienili swoje życie zawodowe i postawili na IT!


Paulina Wójcik i Michał Mielniczek opowiedzą, jak to się stało, że wybrali właśnie nowe technologie i jak się do tego zabrać.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kiedy?

28 czerwca 2022
godzina 18:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla osób myślących o wejściu

do IT

Wtorek, 28.06.2022, godzina 18:00

Dlaczego warto

zainteresować się IT?

W IT panuje zupełnie inna kultura pracy – dobre wynagrodzenie, work-life balance, poszanowanie czasu prywatnego i rozbudowane benefity dla pracowników, a przede wszystkim pewna i stała praca w jednej z najbardziej przyszłościowych branż.


Nie musisz od razu programować – w tak szerokiej branży poradzisz sobie nawet bez umiejętności kodowania!

Z informatyką miała już wcześniej pewne doświadczenie, jednak brakowało jej zarówno wiedzy o programowaniu w Javie, jak i pewności siebie oraz odwagi do pracy w IT. Od programowania zrobiła również dwuletnią przerwę, podczas której pracowała między innymi jako nauczycielka angielskiego w Chinach. Niedawno stwierdziła, że chcę jednak wrócić na ścieżkę IT i że bootcamp z Javy w infoShare Academy będzie najlepszym na to sposobem. Obecnie uczęszcza na intensywny kurs weekendowy Junior Java Developer, który kończy się w połowie lipca. Już w trakcie trwania kursu przeszła pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Junior Java Developer w firmie Lufthansa Systems w Gdańsku i od sierpnia zaczyna tam pracę.

Junior Java Developer w firmie Lufthansa Systems, absolwentka bootcampu Java

Paulina Wójcik

GOŚCIE

jeszcze do niedawna naukowiec, realizator projektów badawczych oraz nauczyciel akademicki, obecnie Junior Data Scientist w PSignite po bootcampie Data Science w infoShare Academy. Przed wejściem do IT zajmował się diagnostyką i optymalizacją wodorowych ogniw paliwowych. Głównym powodem, który popchnął go do przebranżowienia, był brak możliwości samorealizacji i dalszego swobodnego rozwoju. Taką swobodę już w całkiem nowej dyscyplinie zdecydowanie ma i czuje, że jest to zmiana w dobrą stronę. Wbrew pozorom widzi dużo wspólnych elementów w pracy Data Science a pracownika badawczo-dydaktycznego. Najważniejszą obecnie zmianą jest realizacja konkretnych zagadnień, które mają jasno określony cel, a efekty jego pracy są natychmiast wdrażane i wykorzystywane, a nie tylko uwieczniane w kolejnych artykułach naukowych.

Junior Data Scientist w PSignite, absolwent bootcampu Data Science

Michał Mielniczek

PROWADZĄCY

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

CEO infoShare Academy

Andrzej Kiesz

Zapisz się za darmo

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

(+48) 508 890 170