Oferta pracy: Specjalista ds. finansowo-administracyjnych

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą kilkunastu osób, które tworzą infoShare Academy – firmę szkoleniową uczącą programowania. Pierwszy kurs zrealizowaliśmy w 2015 roku, a obecnie szkolimy dodatkowo w takich technologiach jak Java, Python, Data Science, SQL, User Experience i wielu innych. Oprócz realizowania szkoleń, prowadzimy także bloga oraz organizujemy warsztaty i webinary. Generalnie lubimy dzielić się wiedzą z branży IT.

Obecnie szukamy osoby, która w gąszczu dokumentów, płatności i różnego rodzaju spraw, czuje się jak ryba w wodzie, a słowa: faktura, VAT, Excel występują w zawodowym słownictwie na co dzień.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • bieżąca weryfikacja, terminowe regulowanie oraz archiwizacja faktur kosztowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych, nadzór nad płatnościami przychodzącymi i rozliczeniami z kontrahentami
  • zarządzanie płatnościami wychodzącymi (przelewy, rozliczenia, wypłaty wynagrodzeń)
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, kontakt z ZUSem, US oraz innymi instytucjami
  • weryfikowanie i analiza budżetów Spółki
  • bieżąca komunikacja i współpraca z kancelarią księgową, kadrami oraz innymi działami Spółki
  • analiza rozliczeń w dofinansowaniach kursów przez różne instytucje
  • formalności i rozliczanie benefitów dla pracowników

Stanowisko podlega bezpośrednio pod Zarząd.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości MS Excel lub Google Sheets
  • znajomości podstawowych zagadnień księgowych i finansowych
  • samodzielności
  • bardzo dobrej organizacji oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

Co dajemy?

  • pracę w zróżnicowanym, ale naprawdę fajnym zespole
  • pakiet benefitów – przyznajemy, że są powszechne, ale wszyscy chętnie je przyjmujemy i lubimy
  • możliwość pracy w nowoczesnej przestrzeni w Olivia Business Centre lub zdalnie
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w naszych kursach wieczorowych
  • możliwość regularnego grania w piłkarzyki – mamy naprawdę mocną ekipę, która rozgrywa pełne emocji mecze

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@infoshareacademy.com
W temacie wiadomości wpisz nazwę stanowiska 😉

  1. Miło, jeśli w aplikacji dodasz kilka zdań od siebie np. dlaczego chcesz z nami pracować 🙂
  2. Wybrane osoby zaprosimy do kolejnych etapów rekrutacji. Aby być pewnym, że chcemy wzajemnie ze sobą pracować, proponujemy 2 spotkania. Dodatkowo między spotkaniami możemy poprosić Cię o wykonanie krótkiego zadania.
  3. Bardzo lubimy słodycze i liczymy na wkupne ciasto 🙂