Docker od podstaw

10 - 11 grudnia 2018

szkolenie otwarte

1300 zł

1150 zł dla naszych absolwentów

Zaawansowany

12 h

OPIS SZKOLENIA

Dzięki zastosowaniu Dockera możemy w prosty sposób zapewnić izolację serwisów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i stabilność aplikacji. Podejście kontenerowe umożliwia nam sprawne i pełne odtworzenie środowisk produkcyjnych w każdym miejscu (nawet na swoim laptopie). Poznasz technologię, która rozwiąże większość problemów, jakie masz dzisiaj ze środowiskami dev/test i prod. W prosty i łatwy sposób będziesz w stanie dostarczać kolejne „paczki” z softem do klienta oraz co najważniejsze, będziesz miał pewność, że jak „działa lokalnie to zadziała też na produkcji” 🙂

PROFIL UCZESTNIKA

Szkolenie adresowane jest zarówno do programistów, jak i administratorów IT chcących znacząco uprościć i przyspieszyć proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Szczególnie polecane jest osobom borykającym się z problemami działania środowisk dev/test/prod i ich spójnością. Docker dzięki podejściu mikroserwisowemu umożliwia uproszczenie oraz unifikację procesu wytwarzania zarówno prostych, jak i skomplikowanych aplikacji. Wszystko dzięki zastosowaniu mechanizmu kontenerów, charakteryzujących się szybkością działania oraz bardzo małym narzutem sprzętowym na wirtualizację.

PROGRAM SZKOLENIA

 • History and motivation
 • Installation and configuration
 • Docker in action
 • Docker images
 • Building Docker images
 • Reducing image size
 • Multi-stage builds
 • Versioning Docker images
 • Publishing images
 • Local image registry
 • Networking
 • Storage and Volumes
 • Docker-compose
 • Docker Security fundamentals
 • Docker Certified Associate

ZGŁOŚ SIĘ NA KURSWypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

Łukasz Lach Trener kursu Docker w InfoShare Academy

Łukasz Lach

Trener, Docker Captain

Łukasz Lach na co dzień pracuje jako architekt oprogramowania w GOG.com będącym częścią studia CD Projekt RED – firmy stojącej za takimi grami jak Wiedźmin, Gwent i Cyberpunk 2077. Jest obecnie jedyną w Polsce osobą z tytułem Docker Captain, a dodatkowo Docker Community Leaderem w Warszawie oraz posiadaczem certyfikatu Docker Certified Associate.
W tym roku z projektem Docker Quiz, stworzonym przy współpracy z zespołem szkoleń i certyfikacji Dockera, dostał się jako prelegent na konferencję DockerCon w San Francisco. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia ze studentami 2 i 3 roku w temacie wydajnych i skalowanych aplikacji Internetowych, opartch na Dockerze.
Profil na

KURSANCI O NAS

Zobacz co mówią kursanci po naszych kursach.
Poznaj ich historie.

POTRZEBUJESZ POMOCY
W SFINANSOWANIU KURSU?

Istnieje 8 sposób finansowania kursów w infoShare Academy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Możesz rozłożyć płatność na raty lub zapłacić jednorazowo, a jeżeli brakuje Ci pieniędzy,
żeby zapłacić za kurs, w szybki i wygodny sposób skontaktujemy Cię z naszym doradcą kredytowym.

Do Twojej dyspozycji są również takie metody finansowania jak pomoc Urzędu pracy,
Baza Usług Rozwojowych czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Uzyskaj środki na kurs

Skontaktuj się z nami
Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

WARSZAWA

ul. Puławska 2
Plac Unii Lubelskiej
Budynek B

KRAKÓW

Ul. Zygmunta Augusta 5/1
31-504 Kraków

LUBLIN

ul. Józefa Franczaka „Lalka” 43
Inkubator Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny

GDAŃSK

al. Grunwaldzka 472B
Olivia Business Centre
budynek Olivia Four (O4)

SZCZECIN

ul. Cyfrowa 6
Technopark Pomerania

POZNAŃ

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań

WROCŁAW

Idea Place
ul. Plac Solny 15