Docker

zapytaj o cenę

8 h

Kategoria: DevOps

Dzięki zastosowaniu dockera możemy w prosty sposób zapewnić izolację serwisów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i stabilność aplikacji. Podejście kontenerowe umożliwia nam sprawne i pełne odtworzenie środowisk produkcyjnych w każdym miejscu (nawet na swoim laptopie). Poznasz technologię, która rozwiąże większość problemów, jakie masz dzisiaj ze środowiskami dev/test i prod. W prosty i łatwy sposób będziesz w stanie dostarczać kolejne „paczki” z softem do klienta oraz co najważniejsze, będziesz miał pewność, że jak „działa lokalnie to zadziała też na produkcji” 🙂

 

Profil uczestnika

Szkolenie adresowane jest zarówno do programistów, jak i administratorów IT chcących znacząco uprościć i przyśpieszyć proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Szczególnie polecane jest osobom borykającym się z problemami działania środowisk dev/test/prod i ich spójnością. Docker dzięki podejściu mikroserwisowemu umożliwia uproszczenie oraz unifikację procesu wytwarzania zarówno prostych, jak i skomplikowanych aplikacji. Wszystko dzięki zastosowaniu mechanizmu kontenerów, charakteryzujących się szybkością działania oraz bardzo małym narzutem sprzętowym na wirtualizację.

 

Program warsztatu

Program Efekty
 1. Koncepcja Virtual DOM oraz JSX
 2. Przygotowanie środowiska developerskiego
 3. Budowa komponentu
 4. Implementacja interakcji
 5. Budowa hierarchii komponentów
 6. Różnice między właściwościami, a stanem
 7. Cykl życia komponentów
 8. Zasady segregacji komponentów
 9. Implementacja jednokierunkowego przepływu danych
 10. Sposoby separacji kontroli stanu aplikacji od logiki renderowania interfejsu
 • umiejętność budowania aplikacji typu SPA (Single Page App) z wykorzystaniem biblioteki React
 • poszerzenie wiedzy na temat programowania reaktywnego

ZAPYTAJ O SZKOLENIEWypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Prywatność - Warunki.

Skontaktuj się z nami
Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Prywatność - Warunki.WARSZAWA

KRAKÓW

ul. Cystersów 20a
Office@Cowork Centre

LUBLIN

GDAŃSK

al. Grunwaldzka 472B
Olivia Business Centre
budynek Olivia Four (O4)

SZCZECIN

POZNAŃ

ul. Słowackiego 55/1
60-521 Poznań

WROCŁAW

ul. Plac Solny 15
Idea Place