Zarejestruj się za darmo

WEBINAR ONLINE

Jestem seniorem. Co dalej?

Panel dyskusyjny z udziałem programistów.
Jak rozwijać się w branży IT?

Kiedy?

19 listopada 2021
start 9:30

Dla kogo?

Online
(wymagana rejestracja)

Gdzie?

Dla programistów, którzy chcą się rozwijać

Jestem seniorem. Co dalej?

Czwartek, 19.11.2021, godzina 09:30

Zapraszamy do udziału w dyskusji o ścieżkach rozwojowych programistów. W panelu dyskusyjnym zderzymy ze sobą różne perspektywy i doświadczenia w IT. Porozmawiamy m.in. o:

DNI
GODZINY
MINUT
SEKUND

DNI

GODZIN

MINUT

SEKUND

  • Trudnej klasyfikacji specjalistów IT (Junior, Mid, Senior, Expert)
  • Ścieżkach rozwoju. Kiedy senior staje się ekspertem
  • Kto może sprawdzić się w roli liderskiej/menedżerskiej i jakie są inne drogi mentoringu. A może warto zacząć uczyć innych?
  • Programach rozwojowych dla seniorów w firmach. Jak to wygląda naprawdę

Zapraszamy do zadawania pytań już podczas zapisu - postaramy się na nie odpowiedzieć.


Do zobaczenia!

Spikerzy

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

CEO infoShare Academy

Andrzej Kiesz

Barbara Kowalewska

Szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią.


Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektury systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura.


Jedna z nielicznych osób na świecie posiadających wszystkie certyfikacje chmurowe AWS (13) – pozwalające mu pełnić rolę eksperta, jeśli chodzi o tematy związane z chmurą.


Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów podczas których przekazuje w jaki sposób firmy powinny korzystać z chmury oraz jak powinna wyglądać ich droga z tradycyjnej infrastruktury do infrastruktury chmurowej, aby zmaksymalizować korzyści z tego płynące.

Tomasz Stachlewski

CEO, Co-founder IT-Leaders.pl

Na co dzień wspiera polskie i zagraniczne firmy technologiczne w rekrutacji i employer brandingu. Pasjonatka postępu technologicznego, autorka licznych artykułów poradnikowych o tematyce HR. Związana z biznesem od ponad 20 lat. Jej mocną stroną jest analityczne myślenie, udoskonalanie i skracanie procesów w duchu nowych technologii i sztucznej inteligencji.

Jakub Dziwisz

Współzałożyciel Orbify, platformy do budowania komercyjnych rozwiązań teledetekcyjnych - aplikacji Webowych przekształcających dane pochodzące z satelitów obserwujących Ziemię w informacje i wskazówki o naszej planecie, zarówno rozumianej jako całość (np. monitorowanie zmian klimatu) jak i pewne jej obszary (np. optymalizacja upraw rolnych lub produkcji energii odnawialnej).


Razem z zespołem chcą pomóc przedsiębiorcom i innowatorom w przekształcaniu ich pomysłów, algorytmów i prototypów w kompletne produkty. Wcześniej Chief Technology Officer w AirHelp i Boostcom Group. Absolwent Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, karierę zaczynał jako programista.

CEE Senior Solutions Architecture Manager at Amazon Web Services (AWS)

CEO at Orbify

Oświadczam, iż przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną (dostępna TUTAJ) i niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora Webinaru tj. infoShare Academy Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku dalej ADO oraz przez Odbiorców danych tj. Miasto Poznań, i Eventclick spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą Kraków w celu:

Zapisz się za darmo

ORGANIZATOR

Jedna z największych akademii IT w Polsce, która uczy programowania od podstaw lub podnosi kompetencje developerów i ułatwia znalezienie pracy w branży. Przez sześć lat wykształciła ponad 3000 absolwentów. Kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Pierwszy system rekrutacyjny w Polsce kojarzący specjalistów IT z firmami. Podstawowa funkcjonalność serwisu bazuje na odwróconym modelu portalu pracy. Kandydaci tworzą anonimowy, techniczny profil, wskazują swoje oczekiwania, a firmy składają im dopasowane oferty.

Pozitive Techologies to jednodniowe doświadczenie online skupione wokół najbardziej innowacyjnych trendów w branży IT - Security, Full Stack, Data & Analytics, DevOps i Mobile. Trzecia edycji konferencji dla specjalistów IT odbędzie się już 18 listopada.

Zarejestruj się »

(+48) 508 890 170