25 maja 2023 (czwartek)

Zapisz się »
Prelegenci »
Agenda »

Darmowy MeetUp dla specjalistów HR

Bądź na bieżąco:

Start godzina 10:00

Gdzie?
Konferencja InfoShare, AmberExpo
ul. Żaglowa 11, piętro 1, sala 2

IconIconIcon Icon

Szczegóły: wejście dla posiadaczy Conference, Networker i Executive Pass

event dla specjalistów HR

Sztuczna inteligencja wkracza do niemal każdej branży. W jaki sposób specjaliści HR mogą korzystać z takich narzędzi jak ChatGPT w swojej codziennej pracy? Przyjdź i zobacz, jak w praktyce możesz ułatwić sobie pracę! Pokażemy Ci narzędzia i posłuchamy doświadczonych profesjonalistów HR oraz IT, którzy porozmawiają na temat technologicznej rewolucji w branży.

MeetUp IT's HR

Prelegenci

Maciej Michalewski

Founder/CEO | Element

Anetta Lasota

Head of Service Process Managemnt | thyssenkrupp

Mateusz Nojek

Senior QA Engineer,

trener w infoShare Academy

Maciej Michalewski związany jest z branżą rekrutacyjną od 13 lat. Doświadczenie biznesowe i rekrutacyjne zdobywał budując od podstaw własną agencję rekrutacyjną, która w szczytowym momencie zatrudniała 40 rekruterów. Maciej jest jednocześnie pasjonatem technologii i już w 2016 roku rozpoczął budowę systemu automatyzującego procesy rekrutacyjne. W 2020 roku założył i do dziś zarządza firmą Element, która dostarcza pracodawcom system rekrutacyjny.

„Don't wish for IT. Work for IT.”

W branży IT od liceum ogólnokształcącego, ukończony WAT na profilu Cybernetyka. Zafascynowana procesami biznesowymi oraz IT, ciągłym ich udoskonalaniem, poszukiwaniem obszarów do automacji, robotyzacji czy usprawnień!Od 8 lat w thyssenkrupp na stanowisku Head of Service Process Managemnt. Odpowiedzialna za procesy IT w naszej globalnej korporacji. Doświadczona w dopasowywaniu ITILa do potrzeb serwisów celem uzyskania jak największej ich efektywności oraz produktywności połączonych z zadowoleniem klienta.

Przez ostatnie 10 lat w branży IT przerobił zarówno małe firmy, startupy, jak i wielkie korporacje. Doświadczenie tak różnorodnego środowiska zbudowało w nim przekonanie, że w firmie najważniejsza jest jakość — jakość produktu, współpracy, komunikacji i jakość naszej pracy. Utrzymanie wysokiej jakości w każdym obszarze jest niesamowicie trudne. Dlatego powstały narzędzia, aby nas wspomagać. Jednym z nich jest ChatGPT, ale to nie jedyne narzędzie oparte o AI. Mateusz ostatni rok spędził, pracując nad rozwiązaniami wykorzystującymi elementy AI i Machine Learning. Podczas Infoshare podzieli się swoimi przemyśleniami.

Radca prawny, zafascynowana światem nowych technologii i sztucznej inteligencji. Specjalistka w zakresie prawnej obsługi branży IT – nie boi się przypadków trudnych, a wyzwania to coś, co ją napędza. Wieczna uczennica, głodna rozwoju – ukończyła studia podyplomowe „Prawo nowoczesnych technologii” Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła także kursy specjalistyczne tej Akademii: „Prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa” oraz „Szkoła IT dla prawników”... a także szereg innych kursów o trudnych nazwach, których nie będziemy wymieniać. Zawodowo – stawia na ludzi i budowę silnych relacji. Wierzy w moc sprawnej, prostej komunikacji i unika prawniczego języka abrakadabra.

Magdalena Raniszewska

Partner Zarządzający / Radca Prawny | Kancelaria RBR

Prowadzący

Kamil Parafiniuk

Board member | VP of Sales of Develocraft

Co-founder Develocraft, odpowiedzialny za obszar People & Software. Od 15 lat odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w dwóch branżach: Telco & IT. Doświadczony w tworzeniu strategii, modeli biznesowych, zarządzaniu produktem. Niestrudzony w obserwowaniu i analizowaniu dynamicznych zmian w obszarze HR&IT. Zawsze chętny do merytorycznych dyskusji!

11:10 - 12:00

Q&A + networking

Praktyczne zastosowanie AI w pracy w HR

10:30 - 11:10

Panel: Sztuczna inteligencja w HR

10:05 - 10:25

Agenda

Maciej Michalewski

Zapisz się!

Zapisz się!

Wpisz swój służbowy adres email.

Wspierają nas

Organizator

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

Znajdź nas

© Copyright 2023 infoShare Academy