BEZPŁATNY WEBINAR

Wykorzystaj ChatGPT w biznesie

Chat GPT - zagrożenie czy szansa? Wykorzystaj ChatGPT w Twoim biznesie - pokażemy Ci, jak tworzyć skuteczne prompty. Opowiemy o możliwościach, zaletach, wadach i ograniczeniach AI. Dowiedz się, Ci jak świadomie korzystać z tego typu narzędzi!

WEBINAR LIVE
15 czerwca 2023, czwartek
godzina 18:00

Zapisz się za darmo

 • Czym jest Chat GPT i jak działa?
 • Halucynacje
 • Ograniczenia
 • Ochrona danych osobowych
 • Wartościowe narzędzia przydatne w pracy programisty
 • Prompt Engineering - jak przygotowywać prompty?
 • Jak trenować AI?
 • Porównanie różnych chatów - wady i zalety
 • Zastosowanie w dużych firmach
 • Live demo
 • QA


CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Image
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Plan webinaru

Do startu

webinaru pozostało:

Image

KIEDY?

15 czerwca 2023 | czwartek
godzina 18:00

DLA KOGO?

Live na Youtube
(obowiązują zapisy)

GDZIE?

Dla osób chcących stosować AI w biznesie i ludzi, którzy chcą skutecznie używać Chat GPT

Icon

dr inż. Agnieszka Mikołajczyk jest autorką prac naukowych i zbiorów danych, nagrodzona licznymi stypendiami i nagrodami. Jej zainteresowania skupiają się wokół głębokiego uczenia maszynowego oraz przetwarzania języka naturalnego. Pracuje nad dużymi modelami językowymi, jak pierwszy polski GPT nazwany TRURL. Jest współorganizatorką zadań PolEval2021 i PolEval 2022 z zakresu przewidywania i odtwarzania interpunkcji. W wolnym czasie organizuje i aktywnie udziela się w środowisku naukowym: współzarządzała i prowadziła zespół ML podczas projektu HearAI skupionego na modelowaniu języka migowego (hearai.pl). Jest byłą współorganizatorką i liderką zespołu w open-source'owym projekcie detectwaste.ml. Jako ML Expert wspierała projekt "Susana" przeznaczony do wykrywania i odczytywania dat ważności produktów, aby pomóc niewidomym "widzieć". Na co dzień prowadzi badania w ramach grantu "Detecting and overcoming bias in data with explainable artificial intelligence" Preludium, przyznanego przez Polskie Centrum Narodowe (biasinml.netlify.app). W 2022 roku została wyróżniona tytułem "Top100 Women in AI" w Polsce.

Agnieszka Mikołajczyk

KTO WYSTĄPI NA WEBINARZE

inż. Filip Żarnecki - podczas studiów na kierunku Inżynieria Danych rozwinęło się jego zainteresowanie Sztuczną Inteligencją, w szczególności Przetwarzaniem Języka Naturalnego. Został wyróżniony wieloma stypendiami oraz odznaczeniami. Laureat ogólnopolskiego konkursu prac inżynierskich. Badacz i autor prac naukowych. Na co dzień pracuje przy rozwijaniu projektów bazujących na najnowszych algorytmach sztucznej inteligencji, ostatnimi czasy skupiając się na dużych modelach językowych, projektując rozwiązania i tworząc zbiory danych. Współautor pierwszego polskiego GPT - znanego jako TRURL. Współorganizator zadania na PolEval 2022 dot. przewidywania interpunkcji w tekstach w języku polskim.

Filip Żarnecki

(+48) 508 890 170

Image
IconIconIcon
Icon Icon

Czwartek, 01.06.2023, godzina 18:00

Co znajdziesz na bezpłatnym webinarze PythON: Academy?

Image