fbpx
ArtykułKariera w ITPoczątki programowaniaWydarzenia

Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie

Największe targi technologiczne w północnej Polsce w tym roku odbędą się online. W dniach 25-26 maja na uczestników Future3 będą czekać aktualne oferty pracy i staży w firmach z branży IT, a także prelekcje ekspertów, warsztaty i indywidualne rozmowy z rekruterami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. infoShare Academy jest strategicznym partnerem wydarzenia.

Future3 to technologiczne targi pracy skierowane do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w IT. Znajdą coś dla siebie zarówno studenci stawiający pierwsze kroki w branży, jak i doświadczeni programiści. W poprzedniej stacjonarnej edycji targów, które odbyły się w 2019 roku w Gdańsku wzięło udział ponad 2000 uczestników i 50 wystawców.

Oferty pracy i staży w IT z całej Polski
Na Future3 Online w jednym miejscu znajdziecie aktualne oferty pracy, praktyk i staży w firmach technologicznych z całego kraju. Po zalogowaniu się w systemie targów będziecie mogli stworzyć swój indywidualny profil, załączyć do niego swoje CV i bezpośrednio aplikować. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna.

1:1 z rekruterem
Jeśli w trakcie przeglądania ofert pojawią się pytania dotyczące danej firmy lub opisu stanowiska będzie również możliwość, by porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Organizatorzy Future3 przygotowali narzędzie do rozmów wideo, dzięki któremu w czasie targów umówimy się na indywidualne spotkanie z przedstawicielami firm i specjalistami HR.

Wirtualne stoiska
Tak jak na klasycznych targach, tak i w wydaniu online nie zabraknie przestrzeni wystawienniczej, na której zaprezentują się pracodawcy. Na stoiskach wystawców i partnerów uczestnicy będą mogli poznać lepiej daną firmę, przejrzeć aktualne oferty pracy, zostawić swoje dane kontaktowe i/lub CV i porozmawiać na chacie z przedstawicielem firmy.


Webinary i prelekcje ekspertów
Future3 to także strefy wiedzy. Na wirtualnej scenie pojawi się kilku doświadczonych ekspertów IT, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie budowania kariery w branży − zwrócą uwagę, co jest z perspektywy czasu najistotniejsze, jakich błędów unikać, a jakie kompetencje warto wzmacniać. Dzielić się wiedzą będą również wystawcy targów na swoich stoiskach, na których będzie można wziąć udział w e-warsztatach i webinarach, szlifując umiejętności przydatne w pracy w IT.


Organizator wydarzenia − Infoshare
Wydarzenie tworzą organizatorzy Infoshare – największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Infoshare ma na swoim koncie szereg wydarzeń online – od cyklicznych meetupów Tech3camp dedykowanych społeczności IT po 6-dniową konferencję Infoshare 2020 Online.

Partnerami strategicznymi tegorocznej edycji są No Fluff Jobs, popularny job board IT oraz szkoła programowania InfoShare Academy.

Rejestracja

Więcej informacji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.future3.pl Szczegółowy
program targów pracy pojawi się w maju.

Sprawdź także
Close
Back to top button