Zostań specjalistą od nowoczesnych procesów wytwarzania oprogramowania.

DevOps

BEZPŁATNY WEBINAR
Icon
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do webinaru pozostało:

Kiedy?

7 marca 2023
godzina 18:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla osób myślących o karierze DevOps Developera

IconIconIcon

Zapisz się za darmo

Wtorek, 07.03.2023 | godzina 18:00

Jak zostać DevOps Engineer?

Dzisiejsze aplikacje to nie tylko to, co widzi użytkownik końcowy. To także dziesiątki małych aplikacji, środowiska testowe, środowiska produkcyjne oraz serwery, na których to wszystko jest utrzymywane. Dowiedz się, czym jest filozofia DevOps i dlaczego specjaliści od procesów wytwarzania oprogramowania stali się tak potrzebni w dzisiejszej branży IT.

Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się:

  • Czym jest filozofia DevOps?
  • Skąd wzięło się zapotrzebowanie na DevOps Engineer?
  • Jakie technologie muszę znać?
  • Jak zostać specjalistą od DevOps?

Gość

Marek przekształca pomysły w produkcyjnie działające serwisy, biorąc udział w każdym etapie procesu wytwarzania. W swojej pracy łączy zalety filozofii DevOps ze znajomością Chmur, budując rozwiązania o wysokim poziomie dostępności. Wierzy, że wymiana wiedzy powinna się odbywać niezależnie od doświadczenia, bo tylko wspólnymi siłami można tworzyć wielkie rzeczy.

DevOps Engineer

Marek Godny

Prowadzący

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych. W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej. Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

infoShare Academy

Grzegorz Gołębiewski

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

ORGANIZATOR

(+48) 508 890 170

Icon Icon Icon Icon Icon