Pytania i odpowiedzi

Do Akademii infoShare zapraszamy entuzjastów technologicznych, którzy chcą nauczyć się programowania. W Akademii poznasz nowoczesne języki, techniki i narzędzia programistyczne. Zrozumiesz, na czym polega praca w zespole projektowym. Nauczysz się “myśleć jak programista”. Zbudujesz portfolio projektów potrzebne w rozmowach z przyszłym pracodawcą. Przy odpowiednim poziomie determinacji i dużym zaangażowaniu możesz to z nami osiągnąć.
Minimalne wymagania to:
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zainteresowania technologiczne
  • minimalnie wykształcenie średnie (najlepiej techniczne)
  • bierna znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentów)
W przypadku kursów języków wysokopoziomowych (np. Junior Java Developer) trzeba dodatkowo wykazać się znajomością podstaw technologii frontendowych (HTML / CSS), protokołu HTTP/S oraz podstawowym doświadczeniem w programowaniu w dowolnym języku, np. JavaScript, Python, PHP.
Informacje o najbliższych kursach znajdziesz w zakładce terminy i lokalizacje.
To kolejny atut naszej Akademii. Mieścimy się w biznesowym centrum Gdańska Olivia Business Centre. To świetnie skomunikowane miejsce, w których swoje siedziby ma wiele firm z branży IT. Dokładny adres: Aleja Grunwaldzka 472, budynek Olivia Four, 1 piętro.
Wszystko zależy od kursu, z którego chcesz skorzystać - szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce terminy i lokalizacje.
W przypadku kursu zaocznego, zawsze możesz zwrócić się do swojego obecnego Pracodawcy z prośbą o skierowanie na nasz kurs i pokrycie części kosztu. Jeśli Twój Pracodawca przed podjęciem decyzji chciałby z nami spotkać się, porozmawiać, daj nam znać, pomożemy Ci go przekonać:)
Każdy, kto ukończy Akademię otrzymuje certyfikat. Ważniejsze jest natomiast to, że podczas całego kursu zbudujesz pierwsze realne projekty, które będą Twoją wizytówką w oczach przyszłych Pracodawców, nauczysz się pracy projektowej (SCRUM) i zespołowej, poznasz niezbędne narzędzia programistyczne (IDE, system system kontroli wersji, system do komunikacji w projektach, system do code review) oraz poznasz najlepsze praktyki programistyczne).
Kurs dzienny daje możliwość całkowitego codziennego zanurzenia się w technologię i uzyskania bardzo szybkiego efektu, jest idealny dla osób, które szybko chcą zmienić swoje życie zawodowe. Kurs zaoczny jest odpowiedni dla osób, które pracują i albo chcą się douczyć, albo planują stopniową zmianę swojej drogi zawodowej. Pamiętać przy tym należy, że, aby osiągnąć zaplanowany efekt, w przypadku kursu zaocznego niezbędne jest zaangażowanie w naukę i realizację projektów także w przerwach między zjazdami.
Kurs dzienny trwa 2 miesiące, a zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Kurs zaoczny trwa około 7 miesięcy (w zależności od układu dni wolnych i świąt), a zajęcia odbywają się średnio 3 razy w miesiącu (dwa weekendy z rzędu i jeden weekend przerwy) w godzinach 8.00 - 14.00 lub 15.00 - 21.00. W trakcie zajęć dziennych przewidziana jest jedna godzinna przerwa na lunch oraz krótsze przerwy, w zależności od potrzeb uczestników.
Wszystkie grupy szkoleniowe staramy się dobierać tak, aby poziom uczestników był zbliżony. Dlatego między innymi prosimy o wypełnienie testu, którego wyniki analizujemy i podpowiadamy co, można by poprawić lub czego się jeszcze douczyć, aby na rozpoczęciu kursu było łatwiej.
Test, o którego wypełnienie poprosimy Cię po zgłoszeniu, ma na celu zweryfikowanie, jaki jest Twój poziom wiedzy z technologii oraz, jak radzisz sobie z myśleniem analitycznym. Jego wynik pomaga mówi nam, co powinnaś/powinieneś poprawić lub czego się douczyć przed startem kursu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz lub zadzwoń do nas:

kontakt@infoshareacademy.com / +48 730 833 804